Судячи з усього, ви зайшли з далеких країн. Хочете відкрити представництво Квесторії за кордоном? Умови.

Квест «Срібна доба» в Дніпрі

9 -21
Гравців
2-3 г.
Час гри
Детектив
Тематика
Квесторія
Індивідуальні чи командні ролі та цілі у залежності від сюжету, повне занурення та максимум емоцій
Тип квесту
9 -21
Гравців
2-3 г.
Час гри
Детектив
Тематика
Квесторія
Індивідуальні чи командні ролі та цілі у залежності від сюжету, повне занурення та максимум емоцій
Тип квесту
Квесторія — це гра не проти кімнати, а один з одним. Ви граєте у команді, але у кожного — своя мета. Ведучий проведе гру де завгодно і з будь-якого приводу — на день народження, корпоратив або просто так.
Жанр
Інтриги, історичний детектив у дусі романів Акуніна
Час дії
1902 рік, Російська Імперія, Москва
Особливості
Сподобається любителям закулісної гри. Безневинне на перший погляд товариство шанувальників поезії приховує чимало таємниць
Побажання щодо одягу
Чоловікам - піджаки, штани (не джинси), сорочки; жінкам - вечірні сукні або довгі спідниці та блузи
Хочу зіграти

Передісторія

1 березня 1902 року. Москва. Страшний вибух пролунав о п’ятій вечора у резиденції московського генерал-губернатора Великого князя Сергія Олександровича. Група невідомих прорвалася через охорону до парадної, і один з нападників кинув бомбу. На щастя, ані сам Великий князь, ані його петербурзький гість міністр внутрішніх справ Плеве не постраждали. Начальник московського Охоронного Відділення, який затулив їх від вибуху, загинув на місці. Студент, який кинув бомбу, також помер від отриманих поранень, ще одного бомбиста вдалося затримати. Решта учасників групи у розшуку.


Ця новина викликала хвилю сперечань у світських салонах. Прибічники монархії засуджують кривавий терор, але є й такі, хто виправдовує бомбистів. У салоні Ганни Павлівни Фінікової справа дійшла до того, що гості поділилися на два табори. Ганна проти будь-яких розмов про революцію у своєму домі. А от її сестра Дарія хоче, щоб усі знали про свавілля, яке чинять царські поплічники.


А поміж тим у салоні проходить поетичний турнір, і сьогодні, у день жахливого вибуху, редактор найбільшого літературного журналу, «Російської думки», укладе контракт з поетом-переможцем.


Тоді ж хазяйка салону, Ганна Павлівна, обіцяє назвати ім’я свого нового чоловіка. Колишній чоловік Ганни Павлівни, мільйонер Фініков, розбився насмерть, впав з дзвіниці Івана Великого, куди, за словами сторожа, той піднявся оглянути панораму.


Потрібно сказати, що в останні півроку й інші поети її салону почали гинути за загадкових обставин. Один з гостей просто зник без сліду. Пару місяців тому інший гість отруївся мишаком, який невідомо як потрапив у його чай, а місяць тому поет Андрій Ромашков був знайдений мертвим на одному з пустирів. Кажуть, він застрелився, але ніхто не знає, чому.


Вам доведеться битися на дуелі та вербувати у таємне товариство, запобігти новому терактові або, навпаки, організувати замах на царського міністра. І, звичайно, пожити життям поетів у літературному салоні Срібної доби.

Читати далі
Персонажі рольового квесту
Дивитися усіх персонажів
Хочу зіграти

Ціни

Оберіть гру на ваш смак і залиште заявку!

Ціни залежать від типу свята, кількості гостей та обраного пакету послуг.
День народження
від 4000 грн.
Дізнатися більше
Дитяче свято
від 4000 грн.
Дізнатися більше
Корпоратив
від 7500 грн.
Дізнатися більше

Залишити заявку

на проведення квесту у Дніпрі

Місто

Дніпро

у цьому полі ви можете поставити питання, які вас цікавлять

Спасибо за заявку!

Через 10 минут проверьте ваш почтовый ящик, вам должно прийти подтверждение.

Мы свяжемся с вами в течение 24-х часов, чтобы уточнить детали.

Дивитися ще сценарії

Відгуки з 67 міст
Грали у квесторію? Залиште відгук!

ВКонтакте
Facebook
Хочу зіграти
+38 068 886 44 08
Є питання?
Ми вам передзвонимо:

Заявка на зворотній дзвінок прийнята

Протягом доби з вами зв’яжеться наш менеджер у Дніпрі.

Дякуємо за прояв інтересу до живих квестів!

Приєднуйтесь до нашої групи у VK!
Вашого міста немає у списку? Ви можете відкрити бізнес разом з нами. Умови
Забронюйте місце на гру

З вами йде хтось іще?

На пошту прийде підтвердження заявки та нагадування перед грою

Для дзвінка перед квестом

Ви можете вказати інформацію для знижок або подарунковий сертифікат

Якщо ви не можете прийти, повідомте нам на dnepr@questoria.ua

Залиште контакти і ми з вами зв’яжемося

Дякуємо за заявку!

За 15 хвилин перевірте свою поштову скриньку, вам повинно надійти підтвердження.

Ведучий зв’яжеться з вами протягом 24-х годин, щоб уточнити деталі.

Ваше місто Дніпро?
Ми працюємо у 67 містах
Так
Змінити регіон
Згода на обробку персональних даних
Цим я даю ТОВ «Квесторія» (ОДРН 1097847328480, ИНН 7801507148, місцезнаходження: 199397 Санкт-Петербург, вул. Кораблебудівників, будинок 35, кв. 389), у тому числі його працівникам та особам, що діють на підставі цивільно-правового договору з ним/уповноваженими ним особам, згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені і по-батькові, номеру телефону, адреси електронної пошти, дати народження, міста перебування, а також Ip-адреси та географічної адреси точки підключення користувача до мережі інтернет, з метою індивідуального спілкування зі мною по питаннях, пов’язаних:
— з моєю участю у сюжетній грі «Квесторія»;
— з консультуванням мене у зв’язку з можливим укладанням договору з ТОВ «Квесторія», подальшим укладанням договору, його адмініструванням;
— з контролем якості надання послуг співробітниками ТОВ «Квесторія» та його контрагентами;
— з відправленням мені інформаційної розсилки ТОВ «Квесторія», яка містить відомості про нові послуги, новини компанії, маркетингові пропозиції та іншу інформацію для клієнтів ТОВ «Квесторія».

Даю дозвіл виконувати з моїми персональними даними усі дії, включно зі збором, записом, систематизацією, накопиченням, зберіганням, уточненням (оновленням, змінами), вилученням, використанням, передачею, знеособлюванням, блокуванням, видаленням, знищенням, обробкою для включення у списки та внесенням в електронні бази даних, без використання засобів автоматизації та з використанням засобів автоматизації.
ТОВ «Квесторія» може здійснювати обробку моїх персональних даних протягом десяти років від дати їх отримання.
Мені відомо, що згода на обробку персональних даних може бути у будь-який момент відкликана на підставі письмової заяви, складеної у довільній формі, яка повинна бути направлена на адресу ТОВ «Квесторія» заказним листом з повідомленням про вручення. В такому разі мої персональні дані буде видалено протягом трьох робочих днів від дати отримання ТОВ «Квесторія» моєї заяви.
Якщо Ви захочете відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, ви можете це зробити у будь-який момент за допомогою спеціального посилання, яке розміщено наприкінці кожного листа.
Для зв’язку з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати лист на e-mail: site@questoria.ru